My Stater Bros. and Fresh & Easy Shopping Trips

Today at Stater Bros., I spent $3.09. I don't know how much I saved because I only bought produce and produce only shows the sale price on the receipt, not how much was saved. So, here's what I bought:
White onions $.79/pound = $1.14
Asparagus $1.99/pound = $1.95

At Fresh and Easy, I spent $10.96. The juice was on sale, but only the sales price shows on the receipt, so I don't know how much I saved. Here's what I bought:
2 Fresh and Easy juice $2.49 each = $4.98
2 Fruit jellies candy $2.99 each = $5.98